SULĘCINEK. To był już 8. Bal Przebierańców w Sulęcinku. Jego głównym organizatorem od samego początku jest Anna Przybylska z Rady Sołeckiej w Sulęcinku
W minioną sobotę w sali wiejskiej w Sulęcinku odbył się 8. Bal Przebierańców. Było bardzo kolorowo, a wszystko za sprawą uczestników imprezy, którzy przebrali się w oryginalne stroje. Na parkiecie królowały lata 70. i 80., nie zabrakło postaci z bajek - Królewny Śnieżki, Królowej Diaboliny, Indian, Hiszpanów i Cyganów, faraona z przyjaciółmi z Egiptu, diabła, zakonnicy z biskupem, Flinstonów, ale także postaci z serialu "Dom z Papieru", czy filmu "Poszukiwany poszukiwana". Wszystko przebiła jednak stylizacja na Ferdynanda Kiepskiego z żoną, którzy zdobyli puchar za oryginalny strój.
Podczas balu, za konsolą - podobnie jak w latach ubiegłych - stanęła grupa For you Team, a zabawa trwała do białego rana. Organizatorzy serdecznie pragną podziękować wszystkim sponsorom, którzy ufundowali nagrody - cegiełki, a w szczególności wszystkim gościom za wspaniałą, kolorową zabawę.
(r)