W sylwestrowy wieczór poznaliśmy finalistki Miss Polski i Miss Polski Nastolatek 2020, a wśród nich piękne Wielkopolanki. W finale ogólnopolskiego konkursu zobaczymy Martynę Zimmer z Jezior Wielkich. Transmisja - 17 stycznia w Polsacie
15 stycznia 24 najpiękniejsze nastolatki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski Nastolatek 2020. Ostatecznie nie będzie wśród nich Zuzanny Orwat z Klęki. Uczennica Liceum Ogólnokształcącego w Jarocinie, IV Wicemiss Wielkopolski Nastolatek nie trafiła do finału ogólnopolskiego.
Natomiast 17 stycznia najpiękniejsze Polki staną do walki o tytuł i koronę Miss Polski 2020, a wśród nich dwie piękne Wielkopolanki. Nasz region reprezentować będą Natalia Balicka - miss województwa wielkopolskiego oraz właśnie Martyna Zimmer, która do półfinału konkursu ogólnopolskiego dostała się dzięki zielonej karcie regionalnej.
Transmisja na żywo z finału Miss Polski odbędzie się w telewizji Polsat 17 stycznia. od godziny 20:00. Jest to jedyny konkurs piękności w naszym kraju transmitowany przez telewizję.
(k)