W poniedziałek w Hotelu Kosmowski we Wrześni odbył się kolejny pokaz marki Mulier Mulier. Średzianki, właścicielki Pracowni Projektowania i butiku, Małgorzata Wartecka i Magdalena Trójnara znów otrzymały świetne recenzje
Mulier ostatni duży pokaz w Środzie przygotował rok temu. Wiosną pracownia przygotowała event w Hotelu Rodan w Kórniku, a teraz w Hotelu Kosmowski we Wrześni. Wszystko z myślą o budowaniu marki poza Środą, na razie w powiatach sąsiednich. Zarówno wiosenny pokaz z Kórniku, jak i jesienny we Wrześni, przyniosły sukces. W obu przypadkach sale wypełniły się publicznością, przede wszystkim paniami, z których większość stanowiły nowe osoby, które nie są związane bezpośrednio ze Środą.
W poniedziałek w Hotelu Kosmowski było można zobaczyć kolekcję jesienną oraz hity marki Mulier Mulier. Imprezę prowadziły gospodynie wieczoru, czyli właścicielki pracowni Małgorzata Wartecka i Magdalena Trójnara. W pokazie wzięły udział klientki i przyjaciółki obu pań, także nowe twarze. W przygotowaniu spotkania wzięło udział wiele firm ze Środy.
Na koniec pokazu odbyło się losowanie nagród. Były niespodzianki, a także wiele ciekawych rabatów.
Małgorzata Wartecka i Magdalena Trójnara już zapowiadają kolejne pokazy. Czy ruszą teraz w dalsze rejony Wielkopolski?
(k)