DOMINOWO. Ledwo powstało pierwsze duże osiedle w Dominowie, które liczy 16 mieszkań, a już rozpoczyna się budowa kolejnego - sześć razy większego... Realizacja tych planów zwiększy liczbę mieszkań w Dominowie o 108 mieszkań!
Przy wjeździe do Dominowa od strony Środy powstało osiedle czterech szeregowców, a w każdym po cztery domy, po niespełna 90 m kw. każdy. Domy buduje firma KDM Deweloper z Nowego Miasta. Jak podaje budujące je KDM Deweloper na wybudowanym już os. Chabrowym z 16 mieszkań sprzedano już 13, a kolejne jest zarezerwowane.
Osiedle Chabrowe wydaje się duże jak na Dominowo, ale w takim razie co powiedzieć o kolejnym - już budowanym. KDM Deweloper rozpoczęło budowę Osiedla Słonecznego. Powstaje ono naprzeciwko Dino, wzdłuż ulicy Rolnej i Wierzbowej. Mieszkań będzie jeszcze więcej, bo aż 92!
Na początek wybudowanych ma zostać sześć szeregowców. W każdym z nich znajdują się cztery mieszkania o powierzchni: 59,60, 62,03 i 66,32 m kw. Oznacza to budowę 24 mieszkań. Do mieszkania przynależne są dwa utwardzone miejsca postojowe, duży taras oraz działki od 83,55 do 229,52 kw. Ceny od 155 do 199 tys. zł. Pięć z nich jest już zarezerwowanych.
W drugim etapie budowy powstanie kolejnych 92 mieszkań.
Oznacza to, że KDM Deweloper zamierza wybudować w Dominowie 108 mieszkań! Nie biorąc w ogóle pod uwagę powstających domków jednorodzinnych tylko inwestycja firmy z Nowego Miasta oznacza, że liczebność mieszkańców Dominowa może zwiększyć się nawet dwukrotnie.
krzem