NOWOJEWO. W sobotę na terenie Rezerwatu Archeologicznego w Gieczu odbył się czwarty piknik integracyjny mieszkańców sołectwa Nowojewo
Różnorodność zaplanowanych atrakcji sprawił, że każdy tutaj znalazł coś dla siebie. Dyrektor Gminnego Ośrodka Kultury w Dominowie Gabriela Gramza oraz Anna Socha przygotowały dla uczestników festynu moc atrakcji, w tym zabawy i konkursy sprawnościowe. Wśród organizowanych konkursów nie zabrakło elementu edukacyjnego na temat wiedzy o gminie Dominowo. Każdy z uczestników konkursu otrzymał nagrodę niespodziankę, której fundatorem było Starostwo Powiatowe w Środzie. Ogromną niespodziankę uczestnikom pikniku sprawili Etyliniarze Motocykliści Ziemi Średzkiej, którzy przyjechali na plac rezerwatu na swoich pięknych i lśniących motorach i stali się obiektami wielkiego zainteresowania. Każdy z uczestników pikniku miał okazję skorzystać z przejażdżki na motocyklach. Na pikniku dostępne było również stoisko gastronomiczne, a dzieci dodatkowo miały okazję skorzystać z dmuchanych zamków.
Mieszkańcy Nowojewa serdecznie dziękują wszystkim, którzy przyczynili się do zorganizowania tegorocznego pikniku, w szczególności Starostwu Powiatowemu w Środzie za ufundowanie nagród dla uczestników festynu, Gabrieli Gramzie i Annie Socha za organizację doskonałej imprezy rodzinnej, Etyliniarzom Motocyklistom Ziemi Średzkiej za zapewnienie niezapomnianych wrażeń związanych z przejażdżkami na motocyklach.
krzem