W piątek w sali koncertowej Radia Lublin wystąpiła grupa Joanna Dudkowska Band z Chuciem Frazierem. W składzie bandu była także Anastazja Nowak, córka Piotra Nowaka z Małoszek w gminie Krzykosy, utalentowana skrzypaczka i wokalistka. Band niedługo będzie koncertować w niemieckich Hanoverze

Joanna Dudkowska to jedna z najbardziej rozpoznawalnych polskich gitarzystek basowych. Chuc Frazier jest zaś amerykańskim artystą pochodzącym z Houston w Teksasie. Kompilacja muzyki Joanny i Chuca była więc dawką energii muzycznej i jedynym w swoim rodzaju show, które jest niecodziennym przeżyciem dla każdego widza. Spektakl „Music and Visual Experience" był swoistą podróżą po muzyce. W programie znalazły się m.in. przeboje z repertuaru Michaela Jacksona, Bruno Marsa, Eurythmics, Steviego Wondera, a także autorskie utwory będące fuzją jazzu, rocka funky i blues.
Anastazja Nowak do tej pory występowała głównie w projektach muzycznych razem ze swoim ojcem Piotrem. Tym razem znalazła się w składzie bandu, w którym go nie było.
(k)