Grupa taneczna FRESH z Ośrodka Kultury w grudniu wzięła udział w IV Turnieju Tańca Online Polskiego Związku Tańca „MOVE ONLINE". Tancerki zajęły pierwsze miejsce
Rok 2020 dziewczyny z grupy FRESH zakończyły Turniejem Tańca Online PZTan, rozegranym w dniach 12-13 grudnia. Grupy musiały przesłać na konkurs nagrania układów tanecznych, które oceniane były przez jury. Jak się okazało, do turnieju zgłosiło się aż 1015 osób z całej Polski. Komisja musiała się więc zapoznać z setkami nagrań układów tanecznych.
Tancerze oceniani byli w 17 kategoriach. Grupa FRESH wystąpiła w kategorii hip hop do lat 11, I Liga StreetDance. Tancerkom ze średzkiego OK sędziowie przyznali 70 punktów i pierwsze miejsce pucharowe oraz medalowe! Dodatkowo piątka dziewcząt wystąpiła w kategorii hip hop solo do 11 lat, zdobywając kolejną klasę medalową i sportową.
Medale i puchar tancerkom z grupy Fresh wręczyła Ewa Kusik, dyrektor Ośrodka Kultury, która jednocześnie podziękowała dziewczętom za ich ciężką pracę i zaangażowanie.
Dziewczyny z grupy FRESH, prowadzone przez instruktorkę Bogusławę Błoszyk, są bardzo szczęśliwe i dumne, ale bynajmniej nie spoczęły na laurach. Teraz bardzo intensywnie przygotowują się do V Turnieju Tańca Online, który odbędzie się już w marcu. Ambitne tancerki chcą zdobywać kolejne puchary.
(so)