Zawody odbywały się w hali widowiskowo - sportowej w Łebie. Festiwal trwał trzy dni. Pierwszego dnia swój pokaz mieli soliści oraz tancerze tworzący duety. W drugim dniu rywalizowały ze sobą formacje i miniformacje w tańcu współczesnym, jazz dance i show dance. Trzeciego dnia można było obejrzeć grupy streetowe, m.in. hip-hop.
W Łebie nie zabrakło też uzdolnionych średzian. Nasze miasto reprezentował zespół taneczny Harmonic ze Średzkiego Stowarzyszenia Tańca Współczesnego, który tworzą uczennice szkoły Keglik. Podczas turnieju zaprezentowały się także młode solistki.
W piątek 5 stycznia prezentowali się najmłodsi uczestnicy festiwalu. Nasz powiat reprezentowały 4 solistki. Młode artystki rywalizowały w kategorii taniec współczesny solo 9 - 11 lat. Ogromny sukces odniosła podopieczna Natalii Zys - Nastazja Włodarczak, która zajęła 2. miejsce oraz otrzymała dodatkowo nagrodę specjalną za osobowość i interpretację taneczną. Nastazja wygrała podłogę baletową do ćwiczeń oraz napalcówki.
Również wysoko zostały ocenione pozostałe solistki ze Średzkiego Stowarzyszenia Tańca Współczesnego. Aleksandra Banaszak i Maja Markiewicz zostały sklasyfikowane ex aequo na 4. miejscu, a Nicole Cieloszyk - na 5. miejscu.
W tej kategorii brało udział 18 solistek, więc jest to duże wyróżnienie dla tak młodych tancerek. Dziewczynki trenują pod okiem Natalii Zys zarówno podczas zajęć indywidualnych jak i grupowych.
Tego samego dnia wieczorem w kategorii solo taniec współczesny powyżej 15 lat zaprezentowały się także Zofia Bartkowiak i Daniela Bukowska zajmując 8. i 9. miejsce. Był to debiut tancerek jako solistek, które pięknie zinterpretowały swój pokaz artystyczny.
Drugiego dnia zespół Harmonic zdobył złoto klasyfikując się na 1. miejscu w kategorii taniec współczesny mini formacje powyżej 15 lat, pokonując faworytów turnieju, wielokrotnych mistrzów. Dwie godziny później w kategorii formacje taniec współczesny powyżej 15 lat zespół z najnowszą choreografią zajął 2. miejsce!
Przypomnijmy, że zespół Harmonic, który ponad 6 lat trenuje pod okiem Natalii Zys już wielokrotnie był nagradzany na ogólnopolskich turniejach tańca, zajmując czterokrotnie pierwsze miejsce i kilkakrotnie drugie. W ubiegłym roku zespół zaprezentował się także na arenie międzynarodowej, we Włoszech, w Castellana Grotte, podczas turnieju World Dance Movement.
Dziewczęta ze Średzkiego Stowarzyszenia Tańca Współczesnego trenują w auli Gimnazjum nr 1 oraz podczas zajęć dodatkowych SKS w szkole Keglik, gdzie Natalia jest również nauczycielem tańca.
W skład formacji zespołu Harmonic wchodzą: Zofia Bartkowiak, Agata Błaszczyk, Daniela Bukowska, Laura Lis, Julia Jóźwiak, Maja Gościniak, Gabriela Rogacka, Wiktoria Gałążewska, Marta Szymurska, Natalia Zys. W miniformacji do 7 osób zatańczyły: Zofia Bartkowiak, Agata Błaszczyk, Laura Lis, Julia Jóźwiak, Maja Gościniak, Gabriela Rogacka, Marta Szymurska.