Z workiem medali wróciły z Lubonia tancerki ze Skarbnicy Talentów. Dziewczyny znakomicie zaprezentowały się podczas VI edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Tańcu Nowoczesnym Mark'n'Move
To było wielkie święto tancerzy z klubów niezrzeszonych w żadnej organizacji, zrzeszonych w Polskiej Federacji Tańca oraz organizacji partnerskich działającym na terenie całego kraju. W sumie w Luboniu 23 i 23 października w różnych stylach tańca rywalizowało ponad 900 tancerzy z całej Polski. Pierwszego dnia rozegrano kategorie disco dance, performing art improvisation i inne formy tańca, a drugiego dnia oglądać można było zmagania w kategorii hip hop. Uczestnicy rywalizowali indywidualnie i grupowo - jako soliści, duety, miniformacje oraz formacje. Organizatorami mistrzostw były Fundacja Dzieci Tańca oraz Markiewicz Art Complex SRT Kontrast.
W weekend rywalizowali zarówno debiutanci jak i doświadczeni tancerze. Znakomicie zaprezentowała się tam również 13-osobowa reprezentacja Skarbnicy Talentów Agnieszki Skarbeckiej. Wszystkie młode tancerki występowały solo.
W roczniku 2009 - 2010, na poziomie D, tancerki ze Skarbnicy Talentów zdominowały podium. Pierwsze miejsce zajęła tu Zuzanna Piaskowska, a druga była Blanka Socha. Do finałowej rozgrywki weszła również Maja Sarnowska, która zajęła ostatecznie piąte miejsce. W tej grupie wiekowej prezentowały się również Jagoda Bartkowiak, Oliwia Nawrot. Z kolei na poziomie E w roczniku 2009 - 2010 zwyciężyła Michalina Grześkiewicz.
Jury doceniło również talent ich młodszych koleżanek z roczników 2011 i młodsze. Na poziomie D drugie miejsce zajęła Kaja Jendraszak, a trzecia była Laura Szczecińska. W tej kategorii występowały również Nina Draszkiewicz, Zuzanna Brylewska i Rozalia Konował. Z kolei w grupie rywalizującej w poziomie E drugie miejsce zajęła Wiktoria Meroniuk, a piąta była Julia Michałowska.
Kul