Niedawno Marka Gordzieja mogli usłyszeć goście średzkiej „Piwnicy pod Orłem”. Lada moment tego niezwykle ciekawego wokalistę będzie można posłuchać w Radio „Merkury” oraz w TVP Poznań.
Po raz pierwszy Marka Gordzieja będzie można posłuchać w niedzielę 17 października na falach Radia „Merkury”. Weźmie on udział w programie „Piosenka Ładnie Napisana”, który będzie emitowany w godz. 16:00 ­ 17:00.
Po raz drugi M. Gordzieja będzie można nie tylko posłuchać, ale także zobaczyć w sobotę 23 października około godz. 17:00 w wejściu „na żywo”. Na pewno warto.
M. Gordziej jest znaną i lubianą w Środzie postacią. Tutaj skończył szkołę podstawową, mieszkał i pracował przez wiele lat. Jest absolwentem Akademii Muzycznej w Poznaniu, laureatem wielu konkursów piosenki autorskiej. Od kilku lat nie mieszka już w naszym mieście, ale w Puszczy Noteckiej.
Przypomnijmy też, że jest on autorem projektu figurki Sulisława, która jest wręczana co roku jako nagroda w plebiscycie czytelników „Gazety Średzkiej” na Średzianina i Wydarzenie Roku.