W sobotę w Ośrodku Kultury w Środzie miało miejsce magiczne, cudowne wydarzenie. Zatańczyli młodzi tancerze ze Szkoły Tańca i Fitnesu „Lafitnessclub"
Tancerze Lafitnessclub przyzwyczaili już widzów do niebanalnych, profesjonalnych i niepowtarzalnych widowisk. Są to namiastki teatralnych spektakli, właściwie gotowych do wystawienia na deskach prawdziwego teatru. Po ubiegłorocznych sukcesach „Cyrku Piruet" oraz „Cygańskiej nuty" w tym roku młodzi tancerze i ich instruktorzy zafundowali swoim widzom niezwykłą podróż w głąb natury, poprzez wszystkie pory roku. Podczas spektaklu "Magia Natury" na scenie można było zobaczyć przepiękne choreografie baletowe, belly-dance, hip-hip, tańca współczesnego oraz latino. Widzowie zostali oczarowani przez motylki, kwiatki, jeżyki, bociana, ważki, grzybki, śnieżynki i pingwiny, ale mogli także zobaczyć rozkwitający różany ogród, rozkwitające storczyki, wiejący wiatr, spadające liście, szalejącą burzę czy topniejące sople lodu. Dodatkowym atutem była muzyka oraz oprawa multimedialna, a całość była niesamowitym przeżyciem. Był to już siódmy koncert jubileuszowy Lafitnessclub, a właścicielka szkoły Kamila Mierzwa, wraz ze współpracującymi instruktorami, co roku zaskakuje widzów swoimi przecudownymi widowiskami. Choreografię stworzyli Iwona Ratajczak, Blanka Rische, Łukasz Mielcarek i Kamila Mierzwa.
Magia, energia, radość i świeżość płynące ze sceny, profesjonalizm i klasa w każdym ruchu, przecudne stroje, muzyka, oprawa multimedialna, wspaniałe choreografie zasłużyły na gromkie brawa, które rozbrzmiewały już podczas spektaklu, a po bajecznym finale nastąpił czas na owację na stojąco, które długo nie dały młodym artystom zejść ze sceny.
krzem