Drużyna prowadzona przez trenera Piotra Pętkowskiego zajęła w turnieju drugie miejsce. W finale zespół ze Środy przegrał jedyne spotkanie w całym turnieju, minimalnie ulegając zespołowi Wilna (Litwa) 2:3.
Zespół Polonii przeszedł przez cały turniej jak burza, gdyż zarówno w eliminacjach jak i w półfinale wysoko pokonał wszystkich rywali. Trzecie miejsce, po raz pierwszy, stało się zdobyczą zespołu ze słowackiej Novej Dubnicy. W meczu o brąz Słowaczki pokonały debiutujący w poznańskiej imprezie Cieszyn. Drużyny dziewcząt startowały w turnieju z trzema punktami bonusowymi.
W grupie eliminacyjnej Polonia pokonała 9:1 Poznań II (UKS SP 26 Poznań), 10:3 zespół Nova Dubnica oraz 6:4 Czerniowce. W półfinale średzcy hokeiści rozgromili Cieszyn 8:0.
Warto dodać, że organizator za najlepszego bramkarza uznał Macieja Wawrzyniaka z Polonii. Nagrodę wręczył mu sekretarz Klubu Olimpijczyka Bogdan Andrzejewski. Zawodnicy otrzymali także pamiątkowe medale.