HIPPIKA. W niedzielę w Młodzikowie odbyły się Regionalne Zawody w Skokach przez przeszkody Otwarte Mistrzostwa Wielkopolski LZS. Pogoda dopisała, a organizatorzy w tym trudnym czasie spisali się na medal
W Regionalnych Zawodach w konkursie klasy L o Puchar Prezesa Wielkopolskiego LZS zwyciężyła Nikola Panarowicz na Maroku przed Joanną Krzyżostaniak na Chantelu i Pauliną Wachowiak na Lucy. W konkursie klasy P o Puchar Prezesa Wielkopolskiego LZS najlepsza była Katarzyna Paradowska na Goliacie przed Klaudiuszem Jachem na koniu Nodel van Dorperheide i Joanną Krzyżostaniak na Chantelu. Katarzyna Paradowska na Goliacie była także najlepsza w konkursie klasy N o Puchar Prezesa Wielkopolskiego LZS. Na kolejnych dwóch miejscach uplasowali się Dominika Zieniewicz na Coronie 123 i Mieszko Dąbrowski na Karrys L.
Organizatorami zawodów byli: Wielkopolskie Zrzeszenie LZS, WTT Solec, UKS Fiord Młodzikowo. Obecni podczas zawodów byli m.in. poseł na Sejm, a zarazem przewodniczący ZO LZS w Poznaniu Tadeusz Tomaszewski oraz starosta średzki Ernest Iwańczuk.
(r)