LEKKA ATLETYKA. W finałach XXII Ogólnopolskich Igrzysk Ludowych Zespołów Sportowych w Siedlcach Środę reprezentowało między innymi troje lekkoatletów
Bardzo dobry występ zanotował Damian Rodziak. Wystąpił w pchnięciu kulą i rzucie dyskiem. W pchnięciu kulą zajął drugie miejsce i zdobył srebrny medal. Uzyskał przy tym znakomity wynik 16,04.

Blisko podium był także w rzucie dyskiem. Zajął w tej konkurencji z rezultatem 46,24 czwarte miejsce, a do podium brakowało niewiele - 57 centymetrów. Bardzo dobry start zanotowała także Zofia Szymkowiak. Startowała w dwóch konkurencjach: w biegu na 400 m pierwszego dnia i drugiego na 200. Zaprezentowała życiową formę i pobiła życiówki zarówno w jednej jak i w drugiej konkurencji. Na 400 m uzyskała 60,03, a na 200 - 27,25. Na obydwóch dystansach dało to jej piąte miejsce.
W biegu na 800 m wystąpiła Julia Korcz. Julia pobiegła na miarę aktualnych możliwości i zajęła siódme miejsce.