Klasyfikacja końcowa w kategorii młodzik: 1. Avangard Kalinovka (Ukraina), 2. Swarek Swarzędz, 3. Gąsawa - Chłopacy, 4. MKS Środa, 5. Raca Bratysława (Słowacja), 6. Politehnik Korosteń (Ukraina), 7. Gąsawa - Dziewczyny, 8. Start Berdyczew (Ukraina).
Najlepszym zawodnikiem w kategorii młodzik została Karolina Vistoczowa (Raca Bratysława), a nagrodę wręczył wiceprezes sekcji hokeja MKS Radosław Dydymski. Najlepszym bramkarzem turnieju została wybrana Aneta Orzechowska (Gąsawa), a nagrodę wręczyli Daniel Rydian oraz Róża Frąckowiak ze Stowarzyszenia Zawsze dla Średzian. W kategorii młodzików medale wręczał starosta Marcin Bednarz.
Druga kategoria w średzkim turnieju to dzieci urodzone w roku 2006 i młodsi. Wystąpiło 10 zespołów, które zostały podzielone na dwie grupy, gdzie zagrali - podobnie - systemem mecz i rewanż, a następnie utworzyły się pary ćwierćfinałowe, półfinałowe i mecze o miejsca.
Podobnie jak w zeszłym roku kategorię dzieci, bezapelacyjnie zdominowała drużyna szkoły hokejowej z Ukrainy - Avangard Kalinovka, wygrywając wszystkie spotkania, tracąc zaledwie 6 bramek! Łącznie w tej kategorii padło 245 bramek. W obu kategoriach łącznie zostało rozegranych 111 meczów i padły 443 bramki.
Klasyfikacja końcowa w kategorii dzieci: 1. Avangard Kalinovka (Ukraina), 2. Olimpia Winnica 2007 (Ukraina), 3. Politehnik Korosteń (Ukraina), 4. Lipno Stęszew, 5. Start Berdyczew (Ukraina), 6. Swarek II Swarzędz, 7. Swarek I Swarzędz, 8. Olimpia Winnica 2006 (Ukraina), 9. MKS Środa I, 10. MKS Środa II.
Najlepszym zawodnik wśród dzieci został Sergiej Rapciuk (Avangard Kalinovka), a nagrodę wręczył prezes MKS Środa Alex Mendelejew. Najlepszym bramkarzem został Edward Iwański (Lipno Stęszew), a nagrodę wręczył trener reprezentacji Polski do lat 18 Marcin Jeździkowski. Najmłodszym zawodnikiem turnieju był Jan Stachowiak z MKS Środa, który urodził się 20 sierpnia 2010 r. Medale w tej grupie wiekowej wręczał burmistrz Wojciech Ziętkowski.