TAEKWONDO. Trzy brązowe medale wywalczyli reprezentanci UKS Taekwondo Środa podczas Międzynarodowego Pucharu Polski w Nowym Sączu. Na najniższym stopniu podium stanęli Krzysztof Ciszewski, Jakub Socha oraz Maciej Leporowski
W dwudniowych zawodach w Nowym Sączu wzięło udział ponad 400 reprezentantów z Polski, Słowacji oraz Ukrainy. W stawce tej było pięcioro reprezentantów UKS Taekwondo Środa, którzy mogli liczyć na wsparcie trenerki Magdaleny Leporowskiej.
Tym razem medalu nie udało się zdobyć Małgorzacie Janeczko i Kacprowi Strzelczykowi. Dla całej piątki naszych kadetów był to ważny turniej, w czasie którego mogli zmierzyć się z zawodnikami walczącymi na podobnym poziomie. Zawody w Nowym Sączu były jednocześnie Turniejem Nadziei Olimpijskich dla krajów Grupy Wyszehradzkiej.
Przed średzkimi zawodnikami kolejne ważne starty. W najbliższą sobotę w Bornym Sulinowie odbędą się Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, a 5 listopada Środa będzie gospodarzem III kolejki Ligi Taekwondo Wesołek Cup.
pik