KONSTRUKTORA URZĄDZEŃ
Miejsce pracy: Jarocin

OPIS STANOWISKA:

- opracowywanie nowych rozwiązań konstrukcyjnych,
- wdrażanie ulepszeń i modyfikacji w istniejących urządzeniach z branży wodno- ściekowej,
- wykonywanie pełnej dokumentacji wykonawczej urządzeń (dokumentacja 3D oraz 2D, listy materiałowe,
pliki DXF)
- współpraca z innymi działami.

WYMAGANIA:

- wykształcenie wyższe techniczne,
- znajomość programu Solidworks (ewentualnie Inventor lub Solid Edge) w zakresie:
-modelowanie bryłowe 3D
-arkusz blachy
-tworzenie złożeń
-tworzenie dokumentacji technicznej 2D
-tworzenie plików DXF
-konstrukcji spawanej
- dobra znajomość rysunku technicznego (warunek konieczny),
- podstawowa znajomość gatunków stali, ich właściwości oraz zastosowania,
- dobra znajomość podstaw konstrukcji maszyn,
- chęć rozwoju i poznawania nowych rozwiązań technicznych,
- mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

OFERUJEMY:

- pracę w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

- zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
- atrakcyjne wynagrodzenie,

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV ze wskazaniem stanowiska oraz z klauzulą zawierającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych dla celów zatrudnienia na adres:

PTHU HYDRO-MARKO, ul. Wojska Polskiego 139, 63-200 Jarocin,

e-mail: rekrutacja@hydro-marko.pl

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.