Są jeszcze miejsca w ogrzewanych wagonach dla osób, które chciałyby wyruszyć w zimowy kurs ciuchcią do Zaniemyśla. Na taką przygodę w niedzielę 24 lutego zaprasza wszystkich średzian Towarzystwo Przyjaciół Kolejki Średzkiej „Bana". Skład poprowadzi parowóz Px48-1756
Będzie to pierwszy w tym roku ogólnodostępny przejazd Średzką Koleją Powiatową. Liczba miejsc w ogrzewanych wagonach jest ograniczona. Ciuchcia wyruszy ze Środy w samo południe. Po godzinie dotrze do Zaniemyśla, a tam będzie możliwość zwiedzenia Izby Pamięci. O godz. 14:00 kolejka wyruszy w drogę do Środy, gdzie ma zameldować się ok. godz. 15:00.
TPKŚ „Bana" informuje, że na przejazd będzie obowiązywała rezerwacja miejsc, których liczba jest ograniczona. Zgłoszenia wraz z liczbą osób uczestniczących prosimy przesyłać na adres e-mail: tpks.bana@gmail.com.
W zgłoszeniu trzeba uwzględnić liczbę biletów normalnych oraz ulgowych. Ceny biletów w obie strony będą następujące: 20 zł - bilet normalny, 10 zł - ulgowy, 50 zł to koszt biletu rodzinnego (2+2), a dzieci do lat 4 pojadą bezpłatnie.
pik