Spotkanie podsumowujące sezon odbyło się w poniedziałek 29 października w Restauracji MaxMarina. O osiągnięciach klubu i zawodników mówili prezes Orkana Marek Zaworski i trener Mieczysław Kaczor. Spotkanie prowadziła Agnieszka Cichowlas, która także jest trenerem w klubie. Później wyróżnienia dla sportowców wręczali burmistrz Wojciech Ziętkowski i starosta Marcin Bednarz.
Bez wątpienia najbardziej utytułowanym zawodnikiem minionego sezonu lekkoatletycznego był Wojciech Marok. Czwarty zawodnik Mistrzostw Europy Juniorów Młodszych w Gyor (Węgry), zdobył także złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w rzucie dyskiem, złoty medal Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w pchnięciu kulą oraz srebrny medal Halowych Mistrzostw Polski w pchnięciu kulą.
Oprócz niego Polskę reprezentowała jeszcze jedna zawodniczka - Sara Naumann. Była ona reprezentantką kraju w sztafecie 4 x 400 m podczas Mistrzostw Świata Juniorów w Tampere oraz podczas meczu juniorów Czechy - Polska - Słowacja - Węgry - Słowenia.
W Halowych Mistrzostwach Polski Juniorów udział wzięło dziewięciu naszych zawodników. Prócz wspomnianego srebra Wojciecha Maroka w pchnięciu kulą, brązowy medal zdobyła w skoku wzwyż Roksana Poll.
W Mistrzostwach Polski Juniorów udział wzięło sześciu zawodników. Czwarte miejsca zajęły Sara Neumann i Anna Kulpińska. Podczas mistrzostw Polski w sztafetach 4x100 K U-20 zajęły 6. miejsce, a 4x400 K U-20 także 6. miejsce.
Ogólnopolska Olimpiada Młodzieży (startowało sześciu naszych zawodników) przyniosła dwa złote medale Wojciecha Maroka - w rzucie dyskiem i pchnięciu kulą.
Podczas Mistrzostw Polski Młodzieżowców wystartowało siedmiu zawodników Orkana Środa, którzy zajęli pięć miejsc w finałowej ósemce, w tym zdobyły brązowy medal sztafety.
Mistrzostwa Polski Młodzików to start sześciu naszych reprezentantów, czwarte miejsce Julii Biesz w chodzie na 3 km oraz piąte Weroniki Kadłubowicz w skoku w dal. W Międzywojewódzkich Mistrzostwach Młodzików udział wzięło 24 zawodników Orkana, którzy zdobyli sześć medali: trzy złote, dwa srebrne, jeden brązowy i drugie miejsce w punktacji klubowej. Mistrzostwa Polski Zrzeszenia przyniosły 14 medali: pięć złotych, cztery srebrne, pięć brązowych i drugie miejsce w punktacji klubowej.
W sumie klub ze Środy zdobył pięć medali mistrzostw Polski i około 205 punktów we współzawodnictwie klubowym.
Warto też wspomnieć o Orkanie Junior. To działająca od pięciu lat dziecięca grupa Agnieszki Cichowlas, od czterech lat objęta programem „Lekkoatletyka dla każdego", osiągająca znaczne sukcesy. Największy to tegoroczny medal Halowych Mistrzostw Polski w skoku wzwyż Roksany Poll. W tym roku startowali w Warszawie, Poznaniu, Włocławku, Toruniu i Łodzi.
Sponsorami spotkania, a także klubu Orkan byli burmistrz Wojciech Ziętkowski, starosta Marcin Bednarz, Justyna Jakubiak - MaxMarina, Piotr Miśkiewicz - B.C.M. Novatex Puszczykowo, Dariusz Podczasiak - MD-TRANS, Mariusz Pachura i Maciej Zalewski.